logo

Tel. kom.: +48 692 139 416

Tel. kom.: +48 882 507 020

E-mail: jdopieralski@geotravel.com.pl

O NAS

Jesteśmy grupą licencjonowanych i zawodowych przewodników po Górach Świętokrzyskich, Sandomierzu i Ziemi Lubelskiej. Oprowadzamy z pasją, empatią i bardzo wielkim zaangażowaniem. Naszym celem jest profesjonalna obsługa każdej grupy. Jesteśmy elastyczni na każde zapotrzebowanie naszego klienta. Przede wszystkim jesteśmy dla grupy, a nie grupa dla nas. Świetnie radzimy sobie z grupami najmłodszych turystów jak i wymagających seniorów. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:)

Jak działamy?
Wystarczy do nas zadzwonić, napisać. Przygotujemy program wycieczki wraz z jej kalkulacją lub skonsultujemy Państwa program. Polecimy sprawdzone miejsce noclegu, obiadu. Na życzenie dokonamy rezerwacji atrakcji turystycznych. Zorganizujemy grę miejską, lekcję edukacyjną, gry i zabawy. Współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami. Znamy doskonale lokalną branżę turystyczną. Dzięki temu jesteśmy Państwu w stanie zapewnić jak najwyższą jakość usług.
Zapraszamy do współpracy. 

PRZEWODNICY 

Jacek Dopieralski

Przewodnik świętokrzyski, sandomierski, lubelski. Instruktor przewodnictwa świętokrzyskiego. Właściciel lokalnej Agencji Turystyki Geo Travel. Założył i ukształtował jej markę. To na nim spoczywa cała odpowiedzialność za najważniejsze sprawy firmy, odpowiedzialność za koordynacje działań, obsługę, zaplecze logistyczne i powodzenie powierzonych zadań. Profesjonalista. Czuwa, aby każde zlecenie było wykonane w terminie i z należytą starannością. Pasjonat Sandomierza, Gór Świętokrzyskich. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku: geografia. Regionalista, krajoznawca.  Wieloletni pilot wycieczek krajowych i zagranicznych.Prywatnie posiadacz 1 kyu Ju jitsu.
jdopieralski@geotravel.com.pl

Ewelina Cios

 Przewodnik po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Uwielbia pracę z grupami szkolnymi. Kochana przez grupy za uśmiech, wiedzę i bezgraniczną pomoc. Specjalistka od Sandomierza. W tym pięknym mieście z grupami spędza ponad 7 miesięcy w roku:)
ecios@geotravel.com.pl

geotravel