logo

Tel. kom.: +48 692 139 416

Tel. kom.: +48 882 507 020

E-mail: jdopieralski@geotravel.com.pl

NA NASZYM BLOGU
NOWY PRZEWODNIK TURYSTYCZNY PO REGIONIE
GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE,SANDOMIERZ i KIELCE

 

Autorem przewodnika jest Jacek Dopieralski - znany regionalista, geograf, krajoznawca a także czynny przewodnik po świętokrzyskim (www.przewodnik-swietokrzyski.com). W przewodniku znajdują się opisy największych atrakcji turystycznych: Sandomierz, Święty Krzyż, Kielce, Łysogóry, Oblęgorek, Szydłów, Chęciny, Kurozwęki, Bałtów, Pińczów, Busko Zdrój, Wąchock, ale i również opisy miejsc mniej znanym w regionie świętokrzyskim: Cisów, Krasocin, Tarczek, Grzegorzewice, Bieliny, Kije, Mnichów, Oksa.

Wydawnictwo jak i Agencja Turystyki GEO TRAVEL (www.geotravel.com.pl) od kilku lat zajmują się promocją regionu świętokrzyskiego starając się by region odwiedzało jak najwięcej turystów.

Nowe wydanie przewodnika wzbogacone jest o plany zwiedzanych obiektów, zdjęcia, mapy, które pozwolą trafić do każdego miejsca i poznać opisywane atrakcje turystyczne. Regionalne ciekawostki wzbogacają zawartość przewodnika. Ciekawa prezentacja i opisy unikatowych walorów przyrody, takich jak: Jaskinia Raj,Piekło, Zbójecka, Świętokrzyski Park Narodowy, rezerwaty przyrody: Miedzianka, Zachełmie, Zelejowa. Nieczynne kamieniołomy: Kadzielnia, Wietrznia, Ślichowice. I wiele, wiele innych perełek przyrodniczych.
Znajdują się tam najaktualniejsze informacje dla turystów zwiedzających nasz region. 
Jest to również bardzo przydatny podręcznik dla uczniów, studentów, nauczycieli i wszystkich pasjonatów Gór Świętokrzyskich.
Przewodnik do nabycia w księgarniach województwa świętokrzyskiego, punktach sprzedaży pamiątek regionalnych. Jest również prowadzona sprzedaż internetowa.


Jak zamówić przewodnik?

Telefonicznie: 692 139 416, 882 507 020
Mailowo:
przewodnik@geotravel.com.pl, biuro@geotravel.com.pl
Zamówienie przez stronę:
http://geotravel.com.pl

 

...

...

...

...

geotravel